Kandydatka do Rady Miejskiej – Okręg nr 13

Sylwia Cybulska – Pyczak

Mam 40 lat, od urodzenia jestem mieszkanką Szklarskiej Poręby. Od dwudziestu lat moja praca jest związana z turystyką. Większą część życia zawodowego, prowadziłam pensjonat, a ostatnie 5 lat pracowałam na stanowisku kierownika hotelu. Stąd też, znane mi są problemy przedsiębiorców związanych z branżą turystyczną.
Moją największą pasją jest historia Szklarskiej Poręby oraz Karkonoszy. Zależy mi na pielęgnowaniu tradycji naszego miasta w nawiązywaniu do stowarzyszeń artystów działających tutaj dawniej i tych funkcjonujących na naszym terenie obecnie. Interesują mnie ciekawostki dotyczące przeszłości Szklarskiej Poręby oraz historie związane z mieszkańcami.
Pracę w przyszłej Radzie Miejskiej chciałabym poświęcić osobom potrzebującym. Mam w tym doświadczenie. Z dużym powodzeniem przeprowadzałam zbiórki niezbędnych rzeczy dla wielodzietnych rodzin ze Szklarskiej Poręby. Dwukrotnie zorganizowałam zbiórki pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz festyny z bogatym programem artystycznym.
Chciałabym usprawnić komunikację miejską oraz wspierać mieszkańców w rozmaitych przedsięwzięciach indywidualnych a także tych skierowanych dla dobra ogółu. Ogromną satysfakcję, daje mi też praca dla innych. Znajomość lokalnej polityki oraz problemów mieszkańców jest moim dodatkowym atutem.
Jestem osobą uczciwą, przedsiębiorczą i charyzmatyczną, uparcie dążę do celu. Interesują mnie współczesne technologie.
Przyszłość Szklarskiej Poręby jest dla mnie niezwykle istotna, dlatego też chciałabym mieć wpływ na co dziej się w Naszym mieście i zostać radną w Szklarskiej Porębie.
Ważne są dla mnie słowa, którymi staram się kierować w moim życiu :
Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest.
Nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
Karol Wojtyła

Napisz do mnie


*pola wymagane