Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 4

Paweł Janczura

Mam 39 lat. Pochodzę z Lubawki, niewielkiego przygranicznego miasta w powiecie kamiennogórskim. Od 18 lat jestem mieszkańcem Szklarskiej Poręby. Przyjechałem do tego pięknego miejsca w poszukiwaniu pracy i swojego miejsca na ziemi. Wszystko co tutaj zastałem, utwierdziło mnie w przekonaniu, że to tutaj będzie moja mała ojczyzna. Tu chcę mieszkać. Tutaj wychowają się moje dzieci.
Od wielu lat pracuję zawodowo w KSWiK.
Moją pasją jest piłka nożna. Byłem zawodnikiem klubu z mojego rodzinnego miasta. Uprawiałem tam również biegi narciarskie pod okiem wspaniałego trenera jakim był Wiesław Dygoń. Od wielu lat angażuję się w życie sportowe Szklarskiej Poręby. Jestem trenerem II klasy piłki nożnej i prowadzę klub piłkarski, w którym ponad 70 dzieci podnosi swoje umiejętności. Klub w którym działam jest jedyny który szkoli dzieci zakochane w piłce nożnej w naszym mieście.
Staram się w swojej pracy z dziećmi zaszczepić miłość do tej dyscypliny sportu, ale również do innych aktywności sportowych.
Mamy to szczęście, że w Szklarskiej Porębie możemy uprawiać różne dyscypliny sportowe. Te zimowe ale również te, nie związane ze śniegiem i nartami.
Moim celem jest działanie na rzecz szeroko pojętego sportu.
Wyrównywanie szans rozwojowych dla wszystkich dzieci uprawiających różne dyscypliny sportu poprzez współpracę klubów sportowych w identyfikacji talentów dzieci w danej dyscyplinie sportu. Doprowadzenie do powstawania klas sportowych zgodnych z zainteresowaniami i zdolnościami dzieci, co zapobiegnie odpływowi uczniów ze Szklarskiej Poręby.
„SPORT TO NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE”

Napisz do mnie


*pola wymagane