Kandydat na Burmistrza Szklarskiej Poręby

burmistrz-12k

Ryszard Rzepczyński

Napisz do mnie

Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 1

Ulice: Kolejowa, Kościuszki, Ludowa, Orla Skała, Osiedle Janosika,
Osiedle Klimczoka, Piastowska, Rataja, Sanatoryjna, Skargi,
Spokojna, Wiejska, Zielona

Kandydatka do Rady Miejskiej – Okręg nr 2

Ulice: 11 Listopada: od nr 8 do nr 8H, Brzozowa, Hofmana,
Kopernika, Matejki, Muzealna, Waryńskiego
.

Grażyna Słocińska

Napisz do mnie

Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 3

Ulice: 11 Listopada: od nr 1 do nr 7 oraz od nr 9 do nr 100, Armii Krajowej: od nr 11 do nr 50, Dolna, Górna, Osiedle Grottgera,
Podsudecka.

Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 4

Ulice: Batalionów Chłopskich, Izerska, Konopnickiej, Oficerska,
Orzeszkowej, Osiedle Podgórze, Schroniskowa, Słowackiego, Sudecka, Szklana, Wolności, Zdrojowa

Kandydatka do Rady Miejskiej – Okręg nr 6

Ulice: Armii Krajowej: od nr 1 do nr 10A, Dworcowa, Morcinka, Plac Sportowy, Szpitalna, Świerkowa, Wyszyńskiego

Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 7

Ulice: Franciszkańska, Obrońców Pokoju, Słoneczna Polana
.

Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 8

Ulice: Cicha, Granitowa, Jedności Narodowej, Krasińskiego,
Mickiewicza, Władysława Grabskiego

Cezary Karwowski

Napisz do mnie

Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 9

Ulice: Broniewskiego, Caritas, Czecha, Narciarska, Okrzei: od nr 7 do nr 28A, Turystyczna: parzyste od nr 10A do nr 10D oraz od nr 20
do 40, Urocza.

Kamil Kasperowicz

Napisz do mnie

Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 10

Ulice: Chopina, Gimnazjalna, Odrodzenia, Parkowa, Potokowa,
Stroma, Wiosenna, Wysoka, Wzgórze Paderewskiego
.

Radek Przybylski

Napisz do mnie

Kandydatka do Rady Miejskiej – Okręg nr 11

Ulice: Jakuszyce, Orle, Osiedle Huty, Schroniska: Hala Szrenicka, Kamieńczyk, Szrenica, Sikorskiego, Szosa Czeska
.

Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 12

Ulice: 1 Maja: nieparzyste: od nr 37C do nr 45 oraz od nr 46 do nr 100, Kasprowicza, Kołłątaja, Leśna, Makuszyńskiego, Okrzei: od nr 1
do nr 6A, Tetmajera.

Kandydatka do Rady Miejskiej – Okręg nr 13

Ulice: 1 Maja: od nr 1 do nr 35, Jeleniogórska, Objazdowa, Prusa,Schronisko Pod Łabskim Szczytem, Turystyczna: od nr 1 do nr 8
oraz od nr 11 do nr 19, Wesoła, Wrzosowa.

Sylwia Cybulska – Pyczak

Napisz do mnie

Kandydat do Rady Miejskiej – Okręg nr 14

Ulice: 1 Maja: nr 35B, nr 35D, nr od 37 do 37B oraz parzyste: od nr 38 do nr 44C, Mała, Moniuszki
.

Bartek Wójcikiewicz

Napisz do mnie

Kandydatka do Rady Miejskiej – Okręg nr 15

Ulice: 1 Maja: nr 35A, nr 35C, od nr 35E do nr 36A, Kilińskiego,
Krótka, Słoneczna.